"בחינה מחדש" (reconsideration-request)

reconsideration-request

באיזו שפה מומלץ לבקש reconsideration-request

האם גוגל לא תומך בשפות נוספות חוץ מאנגלית ב "בחינה מחדש" (reconsideration-request)?
אז זהו שכן, גוגל תומך בשפות נוספות, הוא תומך באנגלית כמובן, צרפתית, איטלקית, גרמנית ולפי
טענות גוגל עוד שלל שפות שונות, לא מצוין אם בעברית באופן ספציפי, אך ניתן להסיק שגם בעברית, יש לגוגל מחלקות גדולות מאוד התומכות בקהל הישראלי ובאתרים בשפה העברית, לכן מומלץ במידה ואתם שולחים לגוגל בקשה לבחינה מחדש על אתר מסוים, לשלוח בשפה העברית.
לצורך העניין אם האתר בעברית, יש לשלוח את הבקשה בעברית, אם האתר באיטלקית – לשלוח באיטלקית.
את הבקשה לבחינה מחדש יש להגיש דרך גוגל web master tools בדף (לאתרים בעברית)
Re-Consideration בעברית
במידה ואתם צריכים להגיש בקשה באנגלית, ניתן לעשות זאת בדף הזה:
Re-Consideration אנגלית
במידה ושלחתם בקשה בנוגע לאתרכם בעבר, בשפה האנגלית בעוד האתר שלכם בעברית, לא קיבלתם תשובה מגוגל, הסיבה היא שגוגל הפנו את הפניה שלכם לבודק באנגלית, ברגע שאותו בודק קיבל בקשה שכתובה באנגלית ושפת האתר בעברית (או כל שפה אחרת), אותו בודק שלח לכם בחזרה הודעה שהשפה לא בתמיכה (או לא הגיב בכלל), אך בפועל זה לא נכון, זה פשוט הגיע לאדם הלא נכון מהסיבה שהפניה לא היתה בשפה הנכונה.
מאט קאטס בעצמו אישר זאת כאשר ענה לבעל אתר באיטלקית שהגיש בקשה לבחינה מחדש באנגלית, אותו אדם כתב שהוא לא קיבל תשובה מגוגל, מאט קאטס ענה לו באופן פרטי בנושא זה.
ניתן לראות את התגובה של מאט קאטס בדף הבא
תשובת מאט קאטס הייתה ברורה: " במידה והיית שולח את הבקשה באיטלקית, הינו מטפלים בזה בהתאם, אך הבקשה הגיע לעובד שאינו דובר את השפה ולכן האתר לא נבדק".
בנוסף,
מאט קאטס מודיע שבזמן האחרון יש שינוי גישה בגוגל, וברגע שהם רואים שאתר מסוים מבקש פעמים חוזרות בדיקה מחדש, הם פונים אליו באופן פרטי ועוזרים לו למצוא ולבדוק את הבעיות באתר – לצערנו השירות הספציפי הזה של גוגל, בינתיים, נוגע רק לאתרים בשפה האנגלית. 


קיבלתם עונש מגוגל? ראו כיצד מסירים אותו ומה כדאי לכם לעשות לפני שאתם שולחים לגוגל בקשת reconsideration – במאמר עונש מגוגל.