שיפור מהירות אתר

זמן טעינה מהיר של אתרי אינטרנט משפיע לטובה על הקידום, חווית המשתמש ותוצאות האתר, כלומר: אתר איטי ישיג לכם יותר לקוחות בהשוואה לאתר איטי, שבו תחוו ירידה בחווית המשתמש ואחוזי נטישה גבוהים

מהירות האתר - אלמנט חשוב בקידום

אתר איטי לא רק פוגע בחוויית הגלישה של הלקוח, אלא גם בדירוג האתר בגוגל. דמיינו שהשקעתם כספים רבים בבניית אתר מעוצב ומזמין, השקעתם בשיווק וקידום האתר במנועי החיפוש של גוגל, אך כאשר הלקוח נכנס לאתר שלכם הוא נתקל בקושי רב לעבור בין דפים ובקושי למלא טפסים. גוגל מדרג אתרים על פי זמן טעינת האתר, לכן רצוי שהוא יהיה פחות מ- 3 שניות.

בשל החשיבות הרבה של זמן טעינת האתר, השקענו הרבה זמן כדי להבין וללמוד בצורה הטובה ביותר כיצד לשפר משמעותית זמן טעינת האתר.

מה אנו מציעים

אבחון ובדיקת מהירות הטעינה – ברשותנו הכלים הטובים ביותר לבחינת תוצאות מהירות האתר, הן דרך בדיקה שמציע גוגל והן דרך תוכנות נוספות. לאחר בחינה מעמיקה של הבדיקה, אנו ננתח את התוצאות וניגש למלאכת שיפור טעינת האתר שלכם.

התאמת פתרון יצירתי – אנו מתאימים את הפתרון המדויק ביותר שיאפשר לכם לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. כחלק משיפור הטעינה אנו מעניקים את הפתרונות הבאים:

  • אופטימיזציה לתמונות ולדטא בייס, דחיסת קבצים ועוד.
  • עדכון גרסאות המאפשרות שיפור של מהירות האתר.
  • Cache (מטמון) – כחלק משיפור מהירות האתר אנו דואגים להגדיר את המטמון בצורה מיטבית לשיפור מהירות האתר, ועוד פתרונות נוספים בהתאם לאבחון הבעיה.

צוות המתכנתים שלנו, בעל ניסיון רב בשיפור אתרים, כך שגם אם קצו כל הקצים והתייאשתם מהאתר, אנו נמצא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.

דברו איתנו

שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

שירותי קידום ממומן ppc

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום ממומן

פיתוח אתר וורדפרס

יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורפדרס
אתרי וורדפרס

שיווק במדיה

פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
מדיה חברתית

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו מתנה* בתחילת העבודה

* חודש קידום חינם / לוגו חדש / קמפיין בשווי 1,000 ש״ח - כפוף לתחילת עבודה ובהסכם חתום - פרטים מנציג

תודה שהשארתם פרטים,
עוד מעט נדבר!