חברת קידום אתרים באינטרנט
קידום ממומן PPC

קמפיינים ממומנים בגוגל

קידום ממומן (PPC – Pay Per Click – תשלום לפי לחיצה), הוא קידום בתוצאות הממומנות במנועי החיפוש, כלומר, ארבעה התוצאות הראשונות בראש הדף המוקפות בצבע / מסומנות במילה ״מודעה״.

קידום ממומן בגוגל, קידום אתרים | Seo-up

קידום ממומן

קידום ממומן הוא הדרך המהירה להיראות ולהיחשף לגולשים, הדרך המהירה לבחון את אפקטיביות האתר או דפי הנחיתה, קידום ממומן היא הדרך המהירה להתחיל להרגיש את הלקוחות שלכם, ולבחון האם האתר שלכם אפקטיבי ומניב.

בקמפיין קידום ממומן אנו יכולים להחליט באילו ביטויים להיראות ובאילו לא, ומה הגולשים יראו ברגע שנעלה להם בתוצאות החיפוש של גוגל – איזו מודעה הגולשים יראו ולאן הם יעברו באתר (או לדף נחיתה).

בגדול – מי שמחפש תוצאות מהירות או מחפש לבחון אפקטיביות ולקבל מידע כמה שיותר מהר, הקידום הממומן בגוגל אכן יכול לספק מענה ראוי.

קידום אתרים בגוגל | seo-up

שלבי הקידום הממומן

מחקר מילים

כמו בקידום האורגני, גם בקידום הממומן אנו נעזרים במחקר מילים, במחקר מילים המותאם ל PPC יש גם את עלויות המילים ליד כל מילה, כך אנחנו יכולים לדעת מראש כבר אילו מילים יקרות יותר ואילו פחות

אופטימיזציה לקמפיין

קמפיין PPC צריך תפעול שוטף, זה אומר שאנחנו לא מכניסים תקציב ונותנים לקמפיין לרוץ, אנחנו כל כמה זמן בודקים את הקמפיין ומנסים לשפר אותו, כך שהעלויות של המילים ירדו, וכך גם כמות הקליקים ומהבקרים באתר תעלה.

כתיבת מודעות איכותיות ומקוריות

אצלנו, לא מעתיקים ממתחרים! הקופיריטרים שלנו דואגים שהמודעות שעולות יהיו איכותיות ומושכות, וכמובן לא דומות למודעות המתחרים.

בניית קישורים

קישורים חיצוניים מאוד חשובים לקידום האתר, אבל הסוד פה הוא שהקישורים צריכים להיות איכותיים, אנו נותנים דגש על קישוריות איכותית, כלומר, את הלינקים שלנו, אנו דואגים לעשות ממקומות שבאמת רלוונטיים לגולשים ולא בכל מקום שאפשר להכניס לינק.

תקציב

על התקציב אתם מחליטים בעזרתנו, תמיד נוכל להמליץ לכם מתיי כדיי להפחית בכסף ומתיי כדאי להוסיף כסף לתקציב.

נקודה חשובה!

התקציב שאתם מקציבים, הולך ישירות לגוגל, לא מגיע לכיסנו, ואנחנו לא נוגעים בכסף שלכם שמוקצב לפרסום הממומן, הכסף הולך ישירות ממכם לגוגל.

טיפ ייחודי מצוות

  • בחנו היטב את הקמפיין הממומן כיום, לעיתים התקציב מתבזבז על מילים, שלמעשה האתר כבר מופיע בדף הראשון בגוגל, והרי זהו קמפיין שבו התקציב מבוזבז לחינם.
  • מומלץ להשקיע משאבים בקמפיין ממומן כאשר האתר אינו מופיע בעמודים הראשונים בגוגל בביטויים רלוונטיים וחשובים לכם.

צרו קשר

קידום אורגני, קידום אתרים | Seo-up חברת קידום אתרים

קידום אורגני

בדיקת מתחרים בגוגל, קידום אתרים | seo-up חברת קידום

מחקר מתחרים

הגדלת רווחים, קידום אורגני | Seo-up חברת קידום

הגדלת רווחים

קידום ממומן בגוגל, קידום אתרים | Seo-up

קידום ממומן

בניית אתרים, בניית אתרי וורדפרס | Seo-up חברת קידום

בניית אתרים