חברת קידום אתרים באינטרנט
שיווק ברשתות החברתיות

רשתות חברתיות – חשיפה להמונים

הרשתות החברתיות השונות ידועות כמקומות בהם הרבה מידע ולקוחות נמצאים, ניצול נכון של רשתות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין יכולים להניב חשיפה רבה למותגים ומוצרים ולדחוף עסקים קדימה.

שיווק במדיה | Seo-up קידום אתרים באינטרנט

רשתות חברתיות בהשוואה לרשת החיפוש

רשתות חברתיות מאגדות בתוכן מליוני משתמשים המחפשים / מעלים / משתפים ומשתתפים בקבוצות שונות, בדפי אוהדים שונים ובאירועים שונים.

ממשקי הרשתות (פייסבוק בעיקר) יודע לשמור מידע על הגולשים ולנתח את התנהגותם לפי פרמטרים שונים – זוגיות, מנהגים, דעות פוליטיות, תחביבים ודברים דומים.

אנו, בתור מפרסמים, יודעים לנצל את המידע שהרשתות החברתיות צוברות בכדי להשיג את לקוחות פוטנציאליים, לפי נושאים שונים, לפי תחומי עניין וכמובן לפי מוצר הלקוח או שירות הלקוח שאנו רוצים לשווק.

שיווק ברשתות חברתיות | seo-up

למה כדאי לפרסם ברשת החברתית ואיך?

מומלץ לנצל את הרשתות החברתיות לטובתכם מסיבה מאוד פשוטה – כולם משתמשים בהן, כלומר, הלקוחות שלכם מסתובבים שם, הילדים שלהם מסתבובים שם, הנשים והבעלים שלהם מסתובבים שם ולכן אין סיבה שאתם לא תופיעו שם, כל יום שלא תופיעוף, זה יום של איבוד לקוחות פוטנציאליים.

באיזו שיטה מומלץ לפרסם

אנו דוגלים שפרסום ברשתות החברתיות – עם דגש על פייסבוק, בשיטה של אורגני + ממומן.

חשיפה אורגנית מגיעה ע״י פרסום פוסטים בעמוד ודף האוהדים שלכם, ופרסום בקבוצות להן אנו מצטרפים מבעוד מועד הרלוונטיות לנושא שאנו רוצים לפרסם.

בנוסף, אנו ממליצים להוסיף באופן קבוע קמפיין ממומן, הן של פוסטים והן של מודעות בפייסבוק, הקמפיין יעביר לשני מקומות – לדף רלוונטי באתר או לדף האוהדים.

כמובן שישנן דרכים רבות ונוספות ליצור באז תקשורתי ברשתות החברתיות והוא מגיע בצורות שונות כמו תחרויות, סקרים ויצירת חיבור וטריגרים שונים לקהל הלקוחות, כך – אנו יכולים להעיזר בכוחות הרשת החברתית והמשתמשים בה לפרסום וויראלי של המותג.

צרו קשר

קידום אורגני, קידום אתרים | Seo-up חברת קידום אתרים

קידום אורגני

שיווק בפייסבוק

שיווק בטוויטר, במידה החברתית | seo-up חברת קידום

שיווק בטוויטר

קידום ממומן בגוגל, קידום אתרים | Seo-up

קידום ממומן

בניית אתרים, בניית אתרי וורדפרס | Seo-up חברת קידום

בניית אתרים