רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות ידועות כמקומות בהם הרבה מידע ולקוחות נמצאים, ניצול נכון של רשתות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין יכולים להניב חשיפה רבה למותגים ומוצרים ולדחוף עסקים קדימה.

רשתות חברתיות מול רשת החיפוש

רשתות חברתיות מאגדות בתוכן מליוני משתמשים המחפשים / מעלים / משתפים ומשתתפים בקבוצות שונות, בדפי אוהדים שונים ובאירועים שונים.

ממשקי הרשתות (פייסבוק בעיקר) יודע לשמור מידע על הגולשים ולנתח את התנהגותם לפי פרמטרים שונים – זוגיות, מנהגים, דעות פוליטיות, תחביבים ודברים דומים.

אנו, בתור מפרסמים, יודעים לנצל את המידע שהרשתות החברתיות צוברות בכדי להשיג את לקוחות פוטנציאליים, לפי נושאים שונים, לפי תחומי עניין וכמובן לפי מוצר הלקוח או שירות הלקוח שאנו רוצים לשווק.

למה כדאי ואיך

מומלץ לנצל את הרשתות החברתיות לטובתכם מסיבה מאוד פשוטה – כולם משתמשים בהן, כלומר, הלקוחות שלכם מסתובבים שם, הילדים שלהם מסתבובים שם, הנשים והבעלים שלהם מסתובבים שם ולכן אין סיבה שאתם לא תופיעו שם, כל יום שלא תופיעוף, זה יום של איבוד לקוחות פוטנציאליים.

באיזו שיטה

חשיפה אורגנית מגיעה ע״י פרסום פוסטים בעמוד ודף האוהדים שלכם, ופרסום בקבוצות להן אנו מצטרפים מבעוד מועד הרלוונטיות לנושא שאנו רוצים לפרסם.

בנוסף, אנו ממליצים להוסיף באופן קבוע קמפיין ממומן, הן של פוסטים והן של מודעות בפייסבוק, הקמפיין יעביר לשני מקומות – לדף רלוונטי באתר או לדף האוהדים.

כמובן שישנן דרכים רבות ונוספות ליצור באז תקשורתי ברשתות החברתיות והוא מגיע בצורות שונות כמו תחרויות, סקרים ויצירת חיבור וטריגרים שונים לקהל הלקוחות, כך – אנו יכולים להעיזר בכוחות הרשת החברתית והמשתמשים בה לפרסום וויראלי של המותג.

דברו איתנו

לקוחות ממליצים

שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

שירותי קידום ממומן ppc

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום ממומן

פיתוח אתר וורדפרס

יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורפדרס
אתרי וורדפרס

שיווק במדיה

פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
מדיה חברתית

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו מתנה* בתחילת העבודה

* חודש קידום חינם / לוגו חדש / קמפיין בשווי 1,000 ש״ח - כפוף לתחילת עבודה ובהסכם חתום - פרטים מנציג

תודה שהשארתם פרטים,
עוד מעט נדבר!