רשתות חברתיות

הרשתות החברתיות ידועות כמקומות בהם הרבה מידע ולקוחות נמצאים,
ניצול נכון של רשתות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין יכולים להניב חשיפה רבה למותגים ומוצרים ולדחוף עסקים קדימה.

רשתות חברתיות מול רשת החיפוש

רשתות חברתיות מאגדות בתוכן מליוני משתמשים המחפשים / מעלים / משתפים ומשתתפים בקבוצות שונות, בדפי אוהדים שונים ובאירועים שונים.
ממשקי הרשתות (פייסבוק בעיקר) יודע לשמור מידע על הגולשים ולנתח את התנהגותם לפי פרמטרים שונים – זוגיות, מנהגים, דעות פוליטיות, תחביבים ודברים דומים.

אנו, בתור מפרסמים, יודעים לנצל את המידע שהרשתות החברתיות צוברות בכדי להשיג את לקוחות פוטנציאליים, לפי נושאים שונים, לפי תחומי עניין וכמובן לפי מוצר הלקוח או שירות הלקוח שאנו רוצים לשווק.

נשמע מעניין?

השאירו פרטים ונציג מומחה בקידום ייצור איתכם קשר בהקדם!

  למה ואיך?

  כולם שם

  מומלץ לנצל את הרשתות החברתיות לטובתכם מסיבה מאוד פשוטה – כולם משתמשים בהן, כלומר, הלקוחות שלכם מסתובבים שם, הילדים שלהם מסתבובים שם, הנשים והבעלים שלהם מסתובבים שם ולכן אין סיבה שאתם לא תופיעו שם, כל יום שלא תופיעו, זה יום של איבוד לקוחות פוטנציאליים.

  עבודה בקבוצות

  חשיפה אורגנית מגיעה ע״י פרסום פוסטים בעמוד ודף האוהדים שלכם, ופרסום בקבוצות להן אנו מצטרפים מבעוד מועד הרלוונטיות לנושא שאנו רוצים לפרסם.

  קמפיין ממומן

  אנו ממליצים להוסיף באופן קבוע קמפיין ממומן, הן של פוסטים והן של מודעות בפייסבוק, הקמפיין יעביר לשני מקומות – לדף רלוונטי באתר או לדף האוהדים.

  יצירת באזז

  כמובן שישנן דרכים רבות ונוספות ליצור באז תקשורתי ברשתות החברתיות והוא מגיע בצורות שונות כמו תחרויות, סקרים ויצירת חיבור וטריגרים שונים לקהל הלקוחות, כך – אנו יכולים להעיזר בכוחות הרשת החברתית והמשתמשים בה לפרסום וויראלי של המותג.

  שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

  קידום אורגני

  אנו מציעים ללקוחותינו קידום אתרים בגוגל

  פיתוח אתרי וורדפרס

  יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורדפרס

  שיווק במדיה

  פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם ויוטיוב

  ניהול מוניטין

  הצפת תוצאות חיוביות לעמוד הראשון

  לקוחות ממליצים

  "בניתי וקידמתי עם Seo-up אתר אחד, הגענו להצלחה רבה, והחלטנו לבנות אתר נוסף כדי למקסם את האפשרויות מגוגל, עובדים שלוש שנים ייחד, וממשיכים הלאה – מומלץ."

  אוראל הילל, CEO, minibar-israel

  "לחברת Seo-up קידום אתרים היקרה ברצוני להודות לכם על השירות האמין שקיבלתי מכם עד היום.על האמינות וקיום ההבטחות שנתתם לי כשהתחלנו את דרכנו המשותפת. על הזמינות שלכם לכל הבקשות שלנו.ממליצה בלב שלם עליכם כחברה מקצועית ,אמינה ואנושית ללקוחותיה."

  ענת ויל סמג׳ה, CEO ,Beauty-look

  "אנו עובדים עם Seo-up , דרור והצוות שלו כבר מספר שנים ומרוצים מאוד, התקדמנו בעשרות ביטויים לעמוד הראשון, התוצאות האורגניות גודלות כל חודש, וכנ״ל העבודה בממומן."

  יהונתן אלנקרי, סמנכ״ל שיווק רוזטו

  "שנתיים של עבודה השיגו הגדלה משמעותית במכירות המוצר, מרוצים מאוד וממשיכים למוצרים שונים. חברת קידום אתרים מומלצת מאוד."

  ירון יחזקאלי, CEO, VISAGE

  "לאורך השנים תמיד היו לי רגשות מעורבים לכל הנוגע לפרסום העסק ולפרסום בגוגל , הדבר נבע ממספר חוויות לא נעימות עם חברות פרסום שונות.
  כאשר פגשתי לראשונה את דרור מאוקס פרסום (seo-up) , הרגשתי שאני חייב לנסות את השיטה שלו בכל הקשור לפרסום באינטרנט.
  אני יכול להגיד היום שלאחר כחצי שנה של עבודה משותפת ומקצועית האתר של העסק שלי נראה מעולה והכי חשוב מייצר לי עבודה,הפניות של הלקוחות עלו ובעקבות כך המכירות.
  ממליץ בחום!"

  יואל לוינשטין, CEO, african-tziklid

  שיחת טלפון
  צור קשר