חברת קידום אתרים באינטרנט
שיווק דרך טווייטר

שיווק בטוויטר

הטוויטר היא רשת חברתית שהיכולות הבולטות שלה מתבטאות בניטור לקוחות, שינוי דעה לקהל יעד רחב, והפצה למיליוני אנשים בציוץ אחד קטן. דרך הטוויטר יש למותגים יכולת להגן על עצמם ולהגיב ללקוחות באופן ישיר ומיידי ואף להשפיע על דעת קהל בצורה מהירה.

שיווק בטוויטר, במידה החברתית | seo-up חברת קידום

טוויטר זה לא רק לאדם פרטי אלה גם לעסקים

אם בעבר אנשים חשבו שפלטפורמת הטוויטר מתאימה רק לאנשים ומשתמשי קצה, ניתן לראות שהעולם מסתכל על הטוויטר כפלטפורמה שיווקית לכל דבר ויותר בעלי עסקים וחברות משתמשים בטוויטר כדי להגיע להמונים.

אחד היתרונות היפים בטוויטר הוא שגם החברות והמותגים הגדולים מופיעים שם ולומדים כל יום את השוק מחדש, מהטוויטר ניתן לגלות האם אוהבים את מוצרי המותג, האם יש חוות דעת שונות על שירות הלקוחות והאם צריך לבצע שינויים ליצירת שינוי תדמיתי או חיזוק תדמיתי.

תחשבו על כך שאתם מנהלים חברת שליחויות – וניתן בחיפוש קל למצוא בטוויטר אנשים שמחפשים שליחים / שליחויות או ביקורות על התחום, דמיינו שאתם מצליחים לנטר לקוחות לא מרוצים משירותי המתחרים שלכם ותיפתח בפניכם חלון הזדמנויוית להגעה ללקוחות שצריכים את השירות שלכם, עד היום נעזרו במתחרים שלכם, ואתם יכולים להפוך אותם ללקוחות חדשים ומרוצים אצלכם!

שיווק ברשתות חברתיות | seo-up

היום, לא רק שמותגים גדולים מפרסמים, משתתפים ועונים בטוויטר, ניתן למצוא שם גם פוליטיקאים, ספורטאים ומובילי דעה רבים הנותנים דרור לחופש הביטוי ודרך הטוויטר מצליחים ליצור לעצמם באז חיובי ולפעמים גם שלילי.

ברמה הטכנולוגית, אפשר לחבר את חשבון הפייסבוק לטוויטר, ולגרום לכך שכל פוסט שעולה בפייסבוק יעלה גם בטוויטר בצורה אוטומאטית, זו שיטה מומלצת למי שלא רוצה לנהל את חשבון הטוויטר שלו באופן אינדיבידואלי אך הוא עלול לפספס את המטרה העיקרית של הטוויטר ואת היתרונות שיש ביצירת פוסטים ממוקדים לטוויטר.

צרו קשר

קידום אורגני, קידום אתרים | Seo-up חברת קידום אתרים

קידום אורגני

שיווק בפייסבוק

שיווק בטוויטר, במידה החברתית | seo-up חברת קידום

שיווק בטוויטר

קידום ממומן בגוגל, קידום אתרים | Seo-up

קידום ממומן

בניית אתרים, בניית אתרי וורדפרס | Seo-up חברת קידום

בניית אתרים