שיווק בטוויטר

הטוויטר היא רשת חברתית שהיכולות הבולטות שלה מתבטאות בניטור לקוחות, שינוי דעה לקהל יעד רחב, והפצה למיליוני אנשים בציוץ אחד קטן. דרך הטוויטר יש למותגים יכולת להגן על עצמם ולהגיב ללקוחות באופן ישיר ומיידי ואף להשפיע על דעת קהל בצורה מהירה.

טוויטר לכולם

אם בעבר אנשים חשבו שפלטפורמת הטוויטר מתאימה רק לאנשים ומשתמשי קצה, ניתן לראות שהעולם מסתכל על הטוויטר כפלטפורמה שיווקית לכל דבר ויותר בעלי עסקים וחברות משתמשים בטוויטר כדי להגיע להמונים.

אחד היתרונות היפים בטוויטר הוא שגם החברות והמותגים הגדולים מופיעים שם ולומדים כל יום את השוק מחדש, מהטוויטר ניתן לגלות האם אוהבים את מוצרי המותג, האם יש חוות דעת שונות על שירות הלקוחות והאם צריך לבצע שינויים ליצירת שינוי תדמיתי או חיזוק תדמיתי.

תחשבו על כך שאתם מנהלים חברת שליחויות – וניתן בחיפוש קל למצוא בטוויטר אנשים שמחפשים שליחים / שליחויות או ביקורות על התחום, דמיינו שאתם מצליחים לנטר לקוחות לא מרוצים משירותי המתחרים שלכם ותיפתח בפניכם חלון הזדמנויוית להגעה ללקוחות שצריכים את השירות שלכם, עד היום נעזרו במתחרים שלכם, ואתם יכולים להפוך אותם ללקוחות חדשים ומרוצים אצלכם!

היום, לא רק שמותגים גדולים מפרסמים, משתתפים ועונים בטוויטר, ניתן למצוא שם גם פוליטיקאים, ספורטאים ומובילי דעה רבים הנותנים דרור לחופש הביטוי ודרך הטוויטר מצליחים ליצור לעצמם באז חיובי ולפעמים גם שלילי.

ברמה הטכנולוגית, אפשר לחבר את חשבון הפייסבוק לטוויטר, ולגרום לכך שכל פוסט שעולה בפייסבוק יעלה גם בטוויטר בצורה אוטומאטית, זו שיטה מומלצת למי שלא רוצה לנהל את חשבון הטוויטר שלו באופן אינדיבידואלי אך הוא עלול לפספס את המטרה העיקרית של הטוויטר ואת היתרונות שיש ביצירת פוסטים ממוקדים לטוויטר.

דברו איתנו

שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

שירותי קידום ממומן ppc

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום ממומן

פיתוח אתר וורדפרס

יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורפדרס
אתרי וורדפרס

שיווק במדיה

פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
מדיה חברתית

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו מתנה* בתחילת העבודה

* חודש קידום חינם / לוגו חדש / קמפיין בשווי 1,000 ש״ח - כפוף לתחילת עבודה ובהסכם חתום - פרטים מנציג

תודה שהשארתם פרטים,
עוד מעט נדבר!