ניהול אתרים

בתור חברה מובילה לבניית אתרי וורדפרס חשבנו על צרכים נוספים בהם לקוחותינו יכולים להיעזר בנו תוך דגש על הבנת צרכי הלקוח, עיצוב, חוויית משתמש והקמת מערכות ניהול ידידותיות. כחלק מהשירות אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מתחזוקת אתרי וורדפרס. שירות תחזוקת האתר יאפשר לכם לחסוך זמן יקר ולדאוג לתפעול השוטף של העסק.

למה זה מומלץ?

אתרי וורדפרס מבוססים על קוד פתוח, לכן הם נתונים לשינויים.
בכל תקופה מסוימת יוצאים עדכונים ותוספים שונים החיוניים לפעילות שוטפת של האתר, לחברתנו יש את הידע והכלים לתחזק לכם את האתר על ידי עדכון המערכת והפלאגנים שיאפשרו לאתר שלכם לעלות במהירות שיא. תחזוקת האתר והעדכונים יאפשרו לגולשים שלכם ליהנות מחוויית גלישה מהנה ולכם את הזמן לשווק את האתר ולייצר עבודה.

אנו מספקים תחזוקה מלאה לאתרים

אבטחת אתרי וורדפרס – 
אתר וורדפרס ובעיקר חנויות אינטרנטיות מכילים מידע רב על לקוחות, שהם פרטים אישיים, כרטיסי אשראי וכו'. לכן, חשוב לשים דגש על נושא האבטחה באתר. אנו נוסיף לאתר פלאגנים ותוספי אבטחה חדשניים שיאפשרו לכם להתגבר על נקודות התורפה של מערכת וורדפרס.

גיבוי נתונים – 
כל אתר מכיל מידע חיוני לבעל העסק, כך שבמידה והאתר נופל או בכל תקלה אחרת, אנו נדאג לגיבוי מסד הנתונים ולתיקון הבעיה באופן מידי.

הזנת תכנים – 
על מנת לקדם את האתר בגוגל ולמשוך קהל גולשים, עליכם להציע מידע שימושי עבור הגולשים על מנת שהם יוכלו ליהנות מעדכונים, מבצעים, טיפים, מדריכים ועוד. באפשרותכם לכתוב תוכן באופן עצמאי ואנו נעלה אותו לאתר, או להיעזר בכותבים שאנו עובדים איתם בשיתוף פעולה.

הוספת פיצ'רים לאתר – 
יש לא מעט פיצ'רים חדשים ותוספים שונים היעילים לצורך ניהול שוטף של האתר ושיפור חווית הגלישה. אנו נדאג לעדכן לכם את הפיצ'רים והתוספות הרלוונטיים שיסייעו לכם להפיק את המירב מהאתר.

דברו איתנו

שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

שירותי קידום אורגני

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום אורגני

פיתוח אתר וורדפרס

יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורפדרס
אתרי וורדפרס

שיווק במדיה

פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
מדיה חברתית

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו מתנה* בתחילת העבודה

* חודש קידום חינם / לוגו חדש / קמפיין בשווי 1,000 ש״ח - כפוף לתחילת עבודה ובהסכם חתום - פרטים מנציג

תודה שהשארתם פרטים,
עוד מעט נדבר!