ניהול מוניטין

ניהול מונטין נועד בעיקר עבור חברות / ארגונים / ידוענים / אנשים פרטיים.
המטרה העיקרית היא להציף בעמוד הראשון בגוגל תוצאות חיוביות בנוגע לנושא מסויים ובמקרים צפציפים אף להוריד ולהסיר תוצאות שליליות המופיעות בגוגל.

מהו ניהול מוניטין

לעיתים, חברות גדולות, עסקים קטנים, אנשים פרטיים או ידוענים, מוצאים את עצמם מופיעים באיזכורים שליליים בגוגל, דבר הגורם להם לפגיעה בעסק, בתדמית או בשמם.
ניהול המוניטין מתבצע בכדי לשמור על דף התוצאות הראשון בגוגל נקי מידיעות שליליות, ולהסיר ידיעות כאלו. זאת בכדי לשמור על תדמית מוצר / שירות / אדם / חברה מסויימת, פגיעה במוניטין יכולה להגיע עד כדי פגיעה כלכלית משמעותית בעסק או באדם עליו יש אזכורים שלילים ובמידה ויש כאלו מומלץ להתחיל טיפול מיידי ולא להזניח, עם הזמן הידיעות לא חולפות אלה נשארות וממשיכות לפגוע בתדמית. במקביל לחברות גדולות, יש גם אנשי ציבור, חברי כנסת, עמותות וארגונים אשר רוצים לנקות את שמם מידיעות לא חיוביות שעולות בגוגל בעקבות כתבה או בעקבות ביקורות, ולכן נזקקות לשירות זה. ניהול מוניטין הוא בעצם דחיקת ידיעות שליליות במילים אחרות, כאשר אנו שומרים על הדף הראשון בגוגל נקי מידיעות כאלו, החברות ואנשי הציבור לא נפגעים תדמיתית.
השירות מתאים לכל אדם אשר נפגע מידעה שלילית שמופיעה בדף הראשון בגוגל, ומעוניין להסיר אותה.

נשמע מעניין?

השאירו פרטים ונציג מומחה בקידום ייצור איתכם קשר בהקדם!

  איך העבודה מבוצעת

  מחקר מקדים

  ניהול המוניטין מתחיל בתהליך חקירה שאנו מבצעים, היכן יש ידיעות שליליות ובאילו פלטפורמות נכתבו הידיעות, האם זה באתרי חדשות גדולים? פורומים? פייסבוק? רשתות נוספות?

  גישה אסטרטגית

  ברגע שאנו יודעים באילו מקומות ישנן מודועת שליליות עבור המוצר / החברה / המותג, אנו נתחיל ליצור אסטרטגיה לטיפול בנושא, הכוללת פתיחת פייסבוק חדש, בלוג, תגובות בפורומים ואף בניית אתר ספציפי למטרת הנושא.

  פעילות דיסקרטית

  ניהול מוניטין לעיתים ידועה כעבודה סזיפית ושחורה, אך בסופו של תהליך משתלמת. בנוסף, אנו מודעים לרגישות הנושא ולרוב עבודות אלו נשארות בין הספק לחברה בלבד, איננו מפרסמים למי אנו נותנים את השירות. נושא הסודיות הוא מרכיב חשוב בכל הקשור לשירות זה.

  דחיקת ידיעות שליליות והפצת חיוביות

  כחלק מתהליך שיפור המוניטין, אנו מנטרים את הידיעות השליליות, הפעולות שאנו עושים הן גם העלאה וקידום של ידיעות ועמודים המפיצים ידיעות חיוביות אודות אותו נושא, וגם דחיקה של ידיעות שליליות מהעמוד הראשון ע״י הכנסת תוכן חיובי לעמוד הראשון או פניה ישירה למפרסמים ובעלי האתרים בניסיון למחוק את התוכן הפוגעני.

  שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

  קידום אורגני

  אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל

  פיתוח אתרי וורדפרס

  יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורדפרס

  שיווק במדיה

  פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם ויוטיוב

  ניהול מוניטין

  הצפת תוצאות חיוביות לעמוד הראשון

  לקוחות ממליצים

  "בניתי וקידמתי עם Seo-up אתר אחד, הגענו להצלחה רבה, והחלטנו לבנות אתר נוסף כדי למקסם את האפשרויות מגוגל, עובדים שלוש שנים ייחד, וממשיכים הלאה – מומלץ."

  אוראל הילל, CEO, minibar-israel

  "לחברת Seo-up קידום אתרים היקרה ברצוני להודות לכם על השירות האמין שקיבלתי מכם עד היום.על האמינות וקיום ההבטחות שנתתם לי כשהתחלנו את דרכנו המשותפת. על הזמינות שלכם לכל הבקשות שלנו.ממליצה בלב שלם עליכם כחברה מקצועית ,אמינה ואנושית ללקוחותיה."

  ענת ויל סמג׳ה, CEO ,Beauty-look

  "אנו עובדים עם Seo-up , דרור והצוות שלו כבר מספר שנים ומרוצים מאוד, התקדמנו בעשרות ביטויים לעמוד הראשון, התוצאות האורגניות גודלות כל חודש, וכנ״ל העבודה בממומן."

  יהונתן אלנקרי, סמנכ״ל שיווק רוזטו

  "שנתיים של עבודה השיגו הגדלה משמעותית במכירות המוצר, מרוצים מאוד וממשיכים למוצרים שונים. חברת קידום אתרים מומלצת מאוד."

  ירון יחזקאלי, CEO, VISAGE

  "לאורך השנים תמיד היו לי רגשות מעורבים לכל הנוגע לפרסום העסק ולפרסום בגוגל , הדבר נבע ממספר חוויות לא נעימות עם חברות פרסום שונות.
  כאשר פגשתי לראשונה את דרור מאוקס פרסום (seo-up) , הרגשתי שאני חייב לנסות את השיטה שלו בכל הקשור לפרסום באינטרנט.
  אני יכול להגיד היום שלאחר כחצי שנה של עבודה משותפת ומקצועית האתר של העסק שלי נראה מעולה והכי חשוב מייצר לי עבודה,הפניות של הלקוחות עלו ובעקבות כך המכירות.
  ממליץ בחום!"

  יואל לוינשטין, CEO, african-tziklid

  שיחת טלפון
  צור קשר