חברת קידום אתרים באינטרנט
אודות

מי אנחנו

Seo-Up היא חברת קידום ושיווק באינטרנט, החברה נוסדה בשנת 2011 ומתרכזת בעיקר במתן שירותי קידום אורגני, ממומן, בניית אתרים ושיווק ברשתות החברתיות.

מנכ"ל ובעלים של חברת Seo-up הוא דרור אבטליון, מומחה לקידום ושיווק באינטנרט, מומחה בתחום כבר מעל 8 שנים שבהן חקר, ראה ומימש תיאוריות קידום ואסטרטגיות שונות עבור לקוחותיו. 

כיום שיטת העבודה של Seo-up מתבססת על ידע וניסיון עשיר בעבודה מול החברות הגדולות בשוק הישראלי והעולמי, תוך התאמת אסטרטגיה אישית עבור כל לקוח.

החברה מונה 8 אנשי צוות, ביניהם מומחים בקידום, מומחי שיווק בפייסבוק, מתכנת ומנהל סטודיו אשר כולם בייחד יוצרים צוות מנצח שיודע לתת פתרון מלא וראוי לכל צורך.

Seo-up נוסדה לאחר חשיבה עמוקה על הלקוחות המעוניינים בקידום ושיווק באינטרנט, מטרת החברה היא לתת מענה מקצועי ואיכותי לכל הלקוחות, הן הגדולים אך גם הקטנים ובינוניים ללא דופי.

seo-up מי אנחנו | קידום אתרים

האג׳נדה שלנו

Seo-up דוגלת בגישה לפיה כל לקוח הוא יחיד ומיוחד, ולכן יקבל את מידת תשומת הלב המרבית, מטרותינו העיקריות הם לקחת את לקוחותינו לעמוד הראשון בגוגל בביטויים חשובים ותחרותיים, ולהגדיל ללקוחותינו את כמות הפניות והטלפונים שהם מקבלים מהפעילות האינטרנטית.

שיטת קידום
אנחנו לא מסכנים את הלקוח, שיטת הקידום שלנו עובדת לטווח ארוך.
אנו עובדים בשיטת White-Hat ולא לוקחים סיכונים עם אתרי לקוחותינו
וותק
אנו עם וותק של 10 שנים בתחום, מתעדכנים כל יום בחידושי גוגל, אוהבים להביא תוצאות ורעבים להביא תוצאות כל הזמן. אנו לוקחים כל עסק באופן אישי ומשקיעים בו כאילו זה היה האתר שלנו
שקיפות
אצלנו הכל שקוף, לקוחות מקבלים דוחות בתחילת החודש כדי לראות את תוצאות הקידום, הדוחות מנותחים ע״י עובד ולא דוחות אוטומאטיים הזורקים מידע חסר טעם
אמינות
בחוזה שלנו יש נקודות יציאה נוחות, אנחנו לא אוהבים שלקוחות חושבים שעובדים עליהם, שמרמים אותם או שמחזיקים אותם בכח, שקיפות ואמינות זה מעל הכל
זמינות
אנחנו זמינים לכל שאלה וכל הזמן, עד השעות המאוחרות של היום, בין אם זה מענה טלפוני או במיילים.


החזון שלנו | Seo-up קידום אתרים

לחצו לסרטון

אתם תמיד מוזמנים לבקר