בניית קישורים

בין המרכיבים החשובים בקידום אתרים, יש ליצור קישורים חיצוניים ושיתופי הפעולה בין אתרים, מאחר וגוגל יודע לזהות ולעקוב אחר כל הקישורים הנכנסים לאתר, עלינו להקפיד על איכות הקישורים ושיתופי הפעולה אותם אנו מבצעים בכדי להשיג תוצאות איכותיות, שיחזיקו לטווח ארוך, איכות הקישורים תשפיע בעתיד על התקדמות הביטויים בתוצאות האורגניות של גוגל.

איך אנחנו בונים קישורים

אנו משקיעים שעות רבות ועבודה רבה בבניית קישורים איכותיים לאתרי לקוחותינו, אצלנו לא מסתפקים בלינקים מפורומים ובלוגים, אנחנו יוצרים לינקים איכותיים ושיתופי פעולה בין אתרים. בין אם זה אתרים גדולים ואיכותיים ובין אם זה יצירת תוכן ומאמרים חדשים לאינטרנט.

אנו מקפידים מאוד לא לסכן ולפגוע בלקוחותינו, במידה וגוגל מזהה שיש כמות קישורים לא איכותיים לאתר מסוים הוא הוא עלול לפגוע ולהעניש את האתר, בנוסף, הרובוטים של גוגל בודקים היסטורית מתיי מתווספים לינקים חיצוניים המפנים לאתר, במידה ויש פעמים שהרובוטים מזהים פעילות שנראית חשודה, גוגל עלול להעניש ולפגוע בתוצאות החיפוש המקודמות של האתר, אנו דוגלים בקידום איכותי שנשאר לזמן רב, לכן אצלנו דואגים להשקיע בכל לינק, לבצע במינון הנכון ובאיכות הכי טובה שאפשר.

שיתופי פעולה סמכותיים

אתרים בעלי סמכות –
עם השנים יצרנו קשרים שהיום עוזרים לנו להוציא קישורים עבור לקוחותינו מאתרים איכותיים ובעלי סמכות בעיני גוגל.

הלינקים שאנו מוציאים עבור לקוחותינו בדר״כ נמצאים בתוך מאמרים שאנו שולחים לאתרים אחרים, וכך מצליחים להשיג את המטרות שלנו, בעיניי גוגל אתר התוכן ממשיך לגדול ולהתרחב, לספק תוכן איכותי לגולשיו ומצד שני אנו מקבלים קישור איכותי וכח מאותו הקישור.

עניין הקישורים צריך להתבצע בצורה זהירה ומדודה, ויש לבדוק כל אתר שמעביר אלינו קישור, זאת כדי לא להיחשף לעונשים של גוגל.

אתם שואלים את עצמכם מהו שיתוף פעולה איכותי? לחצו כאן ותגלו

דברו איתנו

שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

שירותי קידום אורגני

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום ממומן

פיתוח אתר וורדפרס

יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורפדרס
אתרי וורדפרס

שיווק במדיה

פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
מדיה חברתית

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו מתנה* בתחילת העבודה

* חודש קידום חינם / לוגו חדש / קמפיין בשווי 1,000 ש״ח - כפוף לתחילת עבודה ובהסכם חתום - פרטים מנציג

תודה שהשארתם פרטים,
עוד מעט נדבר!