הגדלת רווחים

בין הפרמטרים החשובים ביותר בבדיקת אפקטיביות האתר הוא פרמטר ההמרה, כלומר – האם אתם יודעים לאמוד כמה לקוחות מגיעים אליכם מגוגל? ואם כן, האם אתם יודעים אם הם מגיעים מגוגל אורגני? קמפיין ממומן? אולי פייסבוק?

אנחנו נותנים דגש למשמעות הקידום

אנחנו בחברת Seo-up לוקחים מתעדפים בחשיבות רבה את נושא הגדלת הרווחים ושיפור ההמרה באתרי לקוחותינו. אם זה בדרכי יצירת תוכן חדש שיווקי ומעניין, או בהמלצות לשינויים בניראות האתר – הגדלת כפתורים, פונטים ודברים נוספים.

הצוות שלנו מכיל מקדמי אתרים, אנשי שיווק, מעצבים, ומתכנים – וכולם בייחד יודעים לתת תמונה טובה יותר לשינויים שצריכים להתבצע באתר אינטרנט שצריך לשפר בו את אחוזי ההמרה.

במידה ויש תנועת גולשים באתר, איך היא אינה ממצה את היכולות שלה, כלומר – אין מספיק פניות / מכירות מהאתר / יצירת קשר / טלפונים  – אחוז ההמרה לא מספיק טוב ביחס לכמות הגולשים הנכנסים לאתר אל נמול אלו המשאירים פרטים או מבצעים פעולות, אתם במקום הנכון, אנחנו יכולים לעזור לכם לשפר את אחוז ההמרה באתר.

 

טיפים לשיפור ההמרות באתר

אתרי תדמית וכמו כן גם אתרי מכירות לעיתים סובלים מבעית המרה, בחלק מהמקרים יש תנועה ערה של גולשים אך לא מגיעים למיצוי פוטנציאל הפניות מכמות הגולשים, בין אם זה יצירת קשר, שיחת טלפון או מכירה אינטרנטית. כדי לשפר את אחוזי ההמרה אנו ממליצים לכם מספר רעיונות שתוכלו לנסות אצלכם, ואולי אפילו לקבל שיפור מיידי בנתונים (רק תזכרו מאיפה קיבלתם המלצה )

צ׳אט וירטואלי –
כן, אנחנו יודעים שאתם לא אוהבים ואף פעם לא כותבים בצאט כלום, אבל איך תסבירו שהצ׳אטים האלו, מניסיון – מעלים ב 25% את כמות הפניות באתרים בהם הם מוטמעים?! תנסו זה חובה.

פופ-אפ –
פופ-אפ עם מבצע, או פניה אישית ללקוח, לפני שהוא יוצא מהאתר, תגדיל לכם את הסיכוי לקבלת פרטים מהלקוח ולחזור אליו לשיחה טלפונית, תחשבו על רעיון יצירתי לפניה ללקוח, ותאמינו לנו – זה עובד!

סליידר מניע לפעולה –
יש לכם סליידר באתר? כנראה שכן, לרוב האתרים יש סליידר עליון שמקבל את הגולשים באתר, אז למה אתם מחכים? תכניסו שם צור קשר צף / מבצע / הנעה לפעולה כלשהי שתגרום לגולש להפוך ללקוח!

קופון / מבצע –
בין אם האתר מוכר מוצר או שירות, על כל דבר ניתן לעשות הנחה, מבצע / קופון, ברגע שתתציעו לגולש קופון או את מבצע כלשהו, אתם כבר תראו שתקבלו יותר מתעניינים.

המשך יבוא –
יש לנו עוד כמה רעיונות בשרוול, אתם נתקלים בבעית המרות באתר? התקשרו אלינו, השאירו לנו צור קשר, מלאו את הצ׳אט, אנחנו כבר נחזור אליכם ונעזור לכם להפוך גולש ללקוח!

חזרה לדף קידום אתרים בגוגל

דברו איתנו

שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

שירותי קידום אורגני

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום ממומן

פיתוח אתר וורדפרס

יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורפדרס
אתרי וורדפרס

שירותי קידום ממומן ppc

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום ממומן

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו מתנה* בתחילת העבודה

* חודש קידום חינם / לוגו חדש / קמפיין בשווי 1,000 ש״ח - כפוף לתחילת עבודה ובהסכם חתום - פרטים מנציג

תודה שהשארתם פרטים,
עוד מעט נדבר!