חברת קידום אתרים באינטרנט
הגדלת רווחים

הגדלת רווחים ושיפור ההמרה

בין הפרמטרים החשובים ביותר בבדיקת אפקטיביות האתר הוא פרמטר ההמרה, כלומר – האם אתם יודעים לאמוד כמה לקוחות מגיעים אליכם מגוגל? ואם כן, האם אתם יודעים אם הם מגיעים מגוגל אורגני? קמפיין ממומן?

ברגע שנדע לענות בצורה טובה על השאלות האלו, נוכל לדעת מה משתלם לעשות, מה מניב פרי, ומה הלקוחות שלכם אוהבים – וכך נדע איך להגדיל את הרווחים מהאתר (רווחים אינם מתבטאים רק בקנייה, אלה גם בהשארת פניה)

2

אצלנו נותנים דגש למשמעות הקידום

אנחנו בחברת Seo-up נותנים חשיבות רבה לנושא הגדלת הרווחים ושיפור ההמרה באתרים, אם זה בדרכי יצירת תוכן חדש שיווקי ומעניין, או בהמלצות לשינויים בניראות האתר – הגדלת כפתורים, פונטים ודברים נוספים.

במידה ויש תנועת גולשים באתר, איך היא אינה ממצה את היכולות שלה, כלומר – אין מספיק פניות / מכירות מהאתר, כלומר – אחוז ההמרה לא מספיק טוב ביחס לאנשים שמגיעים לאתר וכאלה שמשאירים פרטים או מבצעים פעולות, אתה במקום הנכון, אנחנו יכולים לעזור לך לשפר את אחוז ההמרה באתר.

קידום אתרים בגוגל | seo-up

טיפים לשיפור ההמרה באתר:

ניתן לעשות שינויים בנושאים הבאים: שינוי עיצובים, הגדלת כפתורים, הדגשת טקסטים, הנעה לפעולה, צ'אט עם נציג ועוד מגוון רב של שיטות שיעזרו לך לגרום לגולש גם להישאר יותר זמן באתר שלך, והכי חשוב להשאיר את פרטיו או לקנות את המוצר/ים המוצגים באתר.

לכל פרמטר באתר ניתן למדוד אחוז המרה, לא רק על מוצרים או פרטים, ניתן לדעת מה אחוז האנשים שעוברים מדף לדף, כמה זמן בממוצע אנשים נשארים באתר וע"פ נתונים כאלו ניתן לנתח את האתר ולהבין מה גורם לאנשים יותר להישאר באתר ומה פחות מושך אותם.

חזרה לדף קידום אתרים בגוגל.

צרו קשר

קידום אורגני, קידום אתרים | Seo-up חברת קידום אתרים

קידום אורגני

בדיקת מתחרים בגוגל, קידום אתרים | seo-up חברת קידום

מחקר מתחרים

הגדלת רווחים, קידום אורגני | Seo-up חברת קידום

הגדלת רווחים

קידום ממומן בגוגל, קידום אתרים | Seo-up

קידום ממומן

בניית אתרים, בניית אתרי וורדפרס | Seo-up חברת קידום

בניית אתרים