הגדלת כמות חשיפה

אתרכם לא במקומות שהייתם רוצים להופיע בגוגל? אם לקוחותיכם הפוטנציאלים מחפשים נושאים רלוונטים לאתרכם אך עדיין לא מוצאים אותו – כנראה שהאתר אינו מופיע בעמוד הראשון? במצב כזה, אתם מפסידים לקוחות חדשים כל יום, ובעיקר מפסידים כסף!

צריך לשאוף להגדלת חשיפות - באופן קבוע

בשיטת הקידום שלנו אנו יודעים להגדיל את פוטנציאל החשיפה ולגרום לך להופיע במקומות הגבוהים בגוגל בשלל ביטויים הקשורים לעסק, ביטויים תחרותיים וביטויים עיקריים.

היום, במידה ואתרכם מופיע במספר ביטויים מצומצם בדף הראשון הוא נחשף לכמות גולשים מסוימת, הרצון שלנו – הוא שכל הזמן האתר שלכם ייחשף לכמה שיותר גולשים, ושואפים להגדלה חודשית של כמות הכניסות לאתר.

איך מגבירים חשיפה?
צריך לנקוט בפעולות קידום רבות המשלבות אלמנטים שונים שבעצם יתרכזו לא רק בקידום המילים העיקריות של העסק, אלה גם מילות "זנב ארוך". (זנב ארוך- ביטוי המורכב משלושה מילים ומעלה).

כלומר, במידה והעסק מתמקד במכירת מחשבים, חברת הקידום צריכה לקדם גם את הביטוי "מכירת מחשבים" אך בשביל להיחשף יותר ולהיות אפילו יותר רלוונטי לגולש, ייתכן מאוד שיהיה נכון לקדם את הביטוי "מכירת מחשבים + עיר" כלומר, במידה והעסק נמצא בתל אביב, יש לקדם את הביטוי "מכירת מחשבים בתל אביב", כך ניצור עוד חשיפה לגולשים שמחפשים בצורה זו.

פוטנציאל חשיפה - הסבר קל

ביטויכמות חיפושים חודשית
קידום אתרים22,200   חיפושים
קידום אתרים בגוגל6,600 חיפושים
קידום אתרים באינטרנט1,300 חיפושים
קידום אתרים בישראל140  חיפושים

ניתן להסיק מנתונים אלו, שהביטוי קידום אתרים הוא ביטוי פופולארי מאוד ומחופש מאוד בחודש, אחריו מגיע הביטוי קידום אתרים בגוגל, קידום אתרים באינטרנט ואחרון הוא קידום אתרים בישראל.

במידה ועסק היה רוצה להיחשף לגבי כל המילים, הוא היה משקיע קודם כל בביטוי "קידום אתרים" ומחזק את האתר עם ביטויים שונים כמו "קידום אתרים בגוגל, קידום אתרים באינטרנט ובישראל" וכמובן עוד ביטויים הקשורים לתחום.

במילים פשוטות, במידה והאתר יגיע לדף הראשון בביטוי ״קידום אתרים״ הוא ייחשף ל – 22,200 גולשים בחודש, אך אם האתר יופיע בכל הביטויים בדף הראשון פוטנציאל החשיפה לאתר יהיה 30,240 גולשים בחודש (סיכום של הפופולאריות של כל המילים).

דרכים נוספות להגדלת חשיפה – ליצור עניין, אם זה באתר או מחוצה לו, כלומר – לשתף מידע בנוגע למוצרים של העסק בפורומים ובלוגים שונים ברשת, ליצור דו שיח בין גולשים בפורומים וזירות כאלה ואחרות באינטרנט, וכמובן – לא לשכוח את הפייסבוק / טוויטר / גוגל פלוס / לינקדאין.

עוד דרך מומלצת להגדלת חשיפה היא יצירת תוכן איכותי לגולשים ולשתף אותו לא רק באתר, ניתן לשתף את התוכן באתרי מאמרים איכותיים, אשר יעבירו אליך את הגולש שיקרא את התוכן.

במידה ויש תוכן איכותי מחוץ לאתר ובאתר, הגולשים כבר יפרסמו אותו בעצמם ובעצם ישווקו בעצם את העסק.

כמובן שמומלץ מאוד להגדלת החשיפה להיות פעיל ברשתות החברתיות, ליצור עמוד פייסבוק ולשמור עליו מעודכן , טוויטר, יוטיוב ועוד…

חזרה לקטגוריית קידום אתרים בגוגל

דברו איתנו

שירותים נוספים שאתם בטוח צריכים

שירותי קידום אורגני

אנו מציעים ללקוחותינו ניהול קמפיינים בגוגל
קידום ממומן

פיתוח אתר וורדפרס

יש לנו צוות פיתוח לאתרי וורפדרס
אתרי וורדפרס

שיווק במדיה

פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם
מדיה חברתית

כבר עוזבים?

השאירו פרטים וקבלו מתנה* בתחילת העבודה

* חודש קידום חינם / לוגו חדש / קמפיין בשווי 1,000 ש״ח - כפוף לתחילת עבודה ובהסכם חתום - פרטים מנציג

תודה שהשארתם פרטים,
עוד מעט נדבר!