חברת קידום אתרים באינטרנט
ניהול מוניטין

ניהול מוניטין ברחבי הרשת

ניהול מונטין נועד בעיקר עבור חברות / ארגונים / אנשים פרטיים. המטרה העיקרית היא להציף בעמוד הראשי תוצאות חיוביות בנוגע לנושא מסויים ובמקרים צפציפים אף להוריד ולהסיר תוצאות שליליות המופיעות בגוגל. 

שיווק במידה החברתית | seo-up חברת קידום

מהו ניהול מוניטין

לעיתים, חברות / עסקים / אנשים מוצאים את עצמם מופיעים באיזכורים שליליים בגוגל, דבר הגורם להם לפגיעה בעסק, בתדמית או בשמם.
ניהול המוניטין מתבצע בכדי לשמור על דף התוצאות הראשונות בגוגל נקי מידיעות שליליות, ולהסיר ידיעות כאלו. זאת בכדי לשמור על תדמית מוצר / שירות / אדם / חברה מסויימת.

מי צריך ניהול מוניטין ודחיקת ידיעות שליליות

הצרכנים העיקריים המבקשים ניהול מונטין, הינן חברות אשר נכתבו עליהם דברים שלילים בעיתונות הכללית, בפורומים או במקומות כללים באינטרנט, ובחיפושים ספציפיים התוצאות הללו מופיעות בגוגל והגולשים נחשפים אליהן.

איך עושים?

ניהול המוניטין מתחיל בתהליך חקירה שאנו מבצעים, היכן יש ידיעות שליליות ובאילו פלטפורמות נכתבו הידיעות, האם זה באתרי חדשות גדולים? פורומים? פייסבוק? רשתות נוספות?

ברגע שאנו יודעים באילו מקומות ישנן מודועת שליליות עבור המוצר / החברה / המותג, אנו נתחיל ליצור אסטרטגיה לטיפול בנושא, הכוללת פתיחת פייסבוק חדש, בלוג, תגובות בפורומים ואף בניית אתר ספציפי למטרת הנושא.

ניהול המוניטין מתחיל בתהליך ניטור שאנו מבצעים, היכן יש ידיעות שליליות ובאילו פלטפורמות נכתבו הידיעות, האם זה באתרי חדשות גדולים? פורומים? פייסבוק? רשתות נוספות?

בשלב הבא, נתחיל ליצור אסטרטגיה לטיפול בנושא, הכוללת פתיחת פייסבוק חדש, בלוג, תגובות בפורומים ואף בניית אתר ספציפי למטרת הנושא.

דחיקת ידיעות שליליות או הפצת ידיעות חיוביות?

כחלק מתהליך שיפור המוניטין, אנו מנטרים את הידיעות השליליות, הפעולות שאנו עושים הן גם העלאה וקידום של ידיעות ועמודים המפיצים ידיעות שליליות אודות אותו נושא, וגם דחיקה של ידיעות שליליות מהעמוד הראשון ע״י הכנסת תוכן חיובי לעמוד הראשון או פניה ישירה למפרסמים ובעלי האתרים בניסיון למחוק את התוכן הפוגעני.

צרו קשר

קידום אורגני, קידום אתרים | Seo-up חברת קידום אתרים

קידום אורגני

בדיקת מתחרים בגוגל, קידום אתרים | seo-up חברת קידום

שיווק במדיה

הגדלת רווחים, קידום אורגני | Seo-up חברת קידום

הגדלת רווחים

קידום ממומן בגוגל, קידום אתרים | Seo-up

קידום ממומן

בניית אתרים, בניית אתרי וורדפרס | Seo-up חברת קידום

בניית אתרים